Kontaktuppgifter

Consensum Yrkeshögskola

Sankt Lars väg byggnad 45A
222 70 LUND

Turebergsvägen 5, plan 3
191 47 SOLLENTUNA

Växel: 0774-41 41 50
info@consensum-yh.se

Verksamhetsledare Yrkeshögskola Sollentuna
Renée Wallin  
renee.wallin@consensum.se 0774-41 41 50
Verksamhetsledare Yrkeshögskola Lund
Kajsa Petersson   
Föräldraledig
 
   
Utbildningsledare Lund  
Pamela Andreassen (Psykisk ohälsa, t.f verksamhetsledare Lund)  
pamela.andreassen@consensum.se 046-271 77 78
Lottie Fredriksson (Demens)  
lottie.fredriksson@consensum.se 046-271 77 76
Anders Janér  
anders.janer@consensum.se 046-271 77 79
   
Utbildningsledare Sollentuna  
Arja Wadeskog (Psykisk ohälsa)  
arja.wadeskog@consensum.se 08-12 09 93 50
Ramona Aronsson (Stödpedagog LSS)  
ramona.aronsson@consensum.se 08-12 09 93 51 
Annika Bruno (Demens)  
annika.bruno@consensum.se 08-12 09 93 57
   
   
Datatekniker  
Lasse Nilsson  
lasse.nilsson@consensum.se 046-271 77 71