Kontaktuppgifter

Consensum Yrkeshögskola

Sankt Lars väg byggnad 45A
222 70 LUND

Turebergsvägen 5, plan 3
191 47 SOLLENTUNA

Växel: 0774-41 41 50
info@consensum-yh.se

Verksamhetsledare Yrkeshögskola Sollentuna
Renée Wallin  
renee.wallin@consensum.se 0774-41 41 50
Verksamhetsledare Yrkeshögskola Lund
Kajsa Petersson   
kajsa.petersson@consensum.se 046-271 86 60
   
Utbildningsledare Lund  
Pamela Andreassen (Psykisk ohälsa)  
pamela.andreassen@consensum.se 046-271 77 78
Lottie Fredriksson (Palliativ vård, Demens)  
lottie.fredriksson@consensum.se 046-271 77 76
Anders Janér (Stödpedagog inom LSS)  
anders.janer@consensum.se 046-271 77 79
   
Utbildningsledare Sollentuna  
Arja Wadeskog (Psykisk ohälsa)  
arja.wadeskog@consensum.se 08-12 09 93 50
Ramona Aronsson (Stödpedagog LSS)  
ramona.aronsson@consensum.se 08-12 09 93 51 
Annika Bruno (Äldrehälsa, Palliativ vård)  
annika.bruno@consensum.se 08-12 09 93 57
Renée Wallin (Demens)  
renee.wallin@consensum.se 08-12 02 30 48
   
   
Datatekniker  
Lasse Nilsson  
lasse.nilsson@consensum.se 046-271 77 71