Personal
Yrkeshögskolan

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal.

Verksamhetsledare Yrkeshögskola Lund/Stockholm

Renée Wallin
073 434 93 40
renee.wallin@consensum.se

Utbildningsledare

Pamela Andreassen
Psykisk ohälsa
046-27 17 778
pamela.andreassen@consensum.se
Lottie Fredriksson
Demens
046-27 17 776
lottie.fredriksson@consensum.se
Annika Bruno Knutsson
Palliativ vård
08-120 993 57
annika.bruno.knutsson@consensum.se
Ramona Aronsson
Stödpedagog LSS
08-120 993 51
ramona.aronsson@consensum.se
Anne Wänglund
Psykisk ohälsa
08-120 471 75
anne.wanglund@consensum.se
Annette Lundborg
Demens
08-120 230 49
annette.lundborg@consensum.se

Datatekniker

Lasse Nilsson
046-271 77 71
lasse.nilsson@consensum.se
Specialisera dig på det du kan

Specialisera dig på det du kan

Med fördjupade kunskaper och specialistkompetens kan du välja en ny karriär, öka din attraktionskraft på arbetsmarknaden eller bidra till en positiv utveckling och en ökad vårdkvalitet på din nuvarande arbetsplats. Våra utbildningar är på distans och berättigar till studiemedel från CSN.

Läs mer
Skräddarsydda företagsutbildningar

Skräddarsydda företagsutbildningar

Vi skräddarsyr utbildningar för offentliga och privata företag och institutioner. Även våra yrkeshögskoleutbildningar kan anpassas till företagsutbildningar. Vi är lyhörda för era önskemål och behov samt flexibla vad gäller utbildningstakt, utbildningsplats och tidpunkt.

Läs mer